İşte Yeni Nissan Qashqai - Araba Hastanesi

İşte Yeni Nissan Qashqai

Üçüncü nesil Nissan Qashqai, lansmanından bu yana satışlarını artırıyor. Şu ana kadar Qashqai'nin Avrupa'daki satışları 3 milyonu aştı.

Nissan’ın C-SUV alanında en çok satan modeli Qashqai zaten üçüncü nesil bir ürüne sahip. Nissan'ın yeni modellerinde olduğu gibi, Qashqai arabaları da genellikle keskin ve köşeli çizgiler kullanıyor.

 

 

Qashqai'nin iç mekanı daha belirgin değişikliklere uğradı, 12,3 inç dijital gösterge paneline sahip. 9 inç bilgi-eğlence ekranı orta konsolda yer alıyor.

İlki, 12 voltluk bir hafif hibrit sistem ve 1.3 litrelik bir motorla donatılmıştır. Maksimum 270 Nm tork ile 140 ve 158 beygir güç üretebilen bazı seçenekler bulunmaktadır. Modeller CVT veya manuel şanzıman ile satın alınabilir. Yeni Qashqai'nin en güçlü modeli, dört tekerlekten çekiş seçenekleri sunacak.

Qashqai’nin en büyük yeniliği, e-Power adlı hibrit sistemdir. Tekerleklere 190 beygir güç ve 330 Nm tork üreten bir elektrik motoru güç veriyor. Akülü jeneratör olarak değişken sıkıştırma oranına sahip 1,5 litrelik bir benzinli motor kullanılır.

 

 

 

Yorum Yapın

https://arabahastanesi.com