Karşınızda 2021 Model Yamaha Tracer 9 ve Tracer 9 GT - Araba Hastanesi

Karşınızda 2021 Model Yamaha Tracer 9 ve Tracer 9 GT

Yamaha'nın dinamik yeni TRACER 9 modeliyle tanışın. Şık ve ergonomik aerodinamik gövdesi ile her zamankinden daha hafif, daha hızlı ve daha kullanışlıdır.

2015 yılında üretilen ilk TRACER 900, Sport Touring kategorisini tamamen değiştirdi. Yüksek torklu CP3 motoru, sportif şasisi ve mükemmel sürüş özellikleriyle çevik ve heyecan verici çok işlevli motosikletler isteyen 50.000'den fazla Avrupalı ​​bisikletçinin ilk tercihi haline geldi. Türünün en çok satan motosikleti olması belki şaşırtıcı değildir.

Avrupa'nın en çok satan Sport Touring'i tamamen yeniden tasarlandı ve daha fazla tork üretebilen ve böylelikle göz kamaştırıcı bir hızlanma deneyimi sağlayan daha büyük kapasiteli 890 cc üç silindirli bir motorla donatıldı. Virajlı dağ yollarında veya otoyollarda uzun mesafelerde sürüş yaparken, yeni hafif şasi, Tourer'ın dengesini bir egzersiz bisikletinin çevikliğiyle birleştirir.

Yeni 6 eksenli IMU, değişen zemin ve hava koşullarında hassas kontrol sağlamak için eğime duyarlı elektronik sürücü yardım işlevini yönetirken, ikili TFT ekran ve tam LED aydınlatma, bu çok yönlü Sport Tourer'ın en üst özelliklerini vurguluyor. TRACER 9, 3 torba kapasitesi ve 350 kilometreden fazla menzili ile ruh halinizi korumak ve sizi yeni bir dünyaya götürmek için tasarlanmıştır.

 

Teknik özellikleri ise:


EU5 890 cc CP3 motor
Hafif CF alüminyum döküm şasi
3 Çantalık bagaj kapasitesi
6 Eksenli IMU ve yatış açısına duyarlı sürücü yardımı özellikleri
Yeni nesil tasarım ve tarz
Tam LED aydınlatma
3,5 inç ikiz TFT göstergeler
Hafif SpinForged jantlar
Ayarlanabilir süspansiyon
2 konumlu ayarlanabilir sele
Aerodinamik krenaj

Yorum Yapın

https://arabahastanesi.com