Yeni Yamaha MT-07 Karşınızda! - Araba Hastanesi

Yeni Yamaha MT-07 Karşınızda!

MT-07 piyasaya sunulduğundan bu yana 125.000'den fazla sattı ve Hyper Naked kategorisinde bir numaralı motosiklet oldu. Yüksek torklu 690cc CP2 motoru, kompakt ve esnek şasisi ve mükemmel sürüş özellikleriyle aşık olmamak imkansız.

2021'in yeni nesil MT-07 modeli, yeni Hyper Naked modelinin karakteristik stilini bünyesinde barındırıyor.Kanadı, kanat tipi hava girişleri ve fütürist Y Shape görünümünü yansıtan yeni kompakt LED farları ile insanların ilgisini çekiyor. Geliştirilmiş EU5 uyumlu motor, güçlü egzoz sesiyle daha güçlü yanıt verir.

Çift 298 mm ön tekerlekler öncekinden daha büyüktür ve daha güçlü bir frenleme etkisi sağlarken, yeni ve daha geniş alüminyum konik gidonlar daha rahat bir direksiyon hissi ve daha kontrol edilebilir bir sürüş duruşu sağlar. LCD ekranın yanı sıra siyah ekran ve kompakt LED sinyali de benzer ürünler arasında en yüksek teknik seviyeye sahip en iyi ürünlerdir.

MT-07 modelinde hava kanalı, MT serisi tork ve gücün güçlü görsel ifadesini vurgulamak için motosikletin yandan görünümünün teması haline geldi. MT Design, daha organik ve olgun bir his yaratmayı hedefliyor.Kompakt gövde tasarımı, entegre aydınlatması ve saf gövde yüzeyi tasarımı, mükemmel Hyper Naked rolünü vurguluyor. Tasarımı, MT-07'nin şaşırtıcı çekiciliğini daha da göstermek için bileşen ve yapısal güncellemeler içerir.

 

Kompakt LED farlar geceleri net ve güçlü aydınlatma sağlar. Uzun / kısa huzmeli LED farlar daha iyi görüş sağlarken MT özelliklerinin tasarımını vurgular. 690 cc 2 silindirli EU5 CP2 motor EU5 standartlarıyla tam uyumlu, kontrolü kolay performans ve motor tepkisi ve geliştirilmiş motor sesi sayesinde elde edilen bilinen özellikler.

Daha güçlü frenleme etkisi için daha büyük ön disk freni Daha büyük çaplı silindir frenler, 4 pistonlu kaliperler tarafından kontrol edilen yeni 298 mm çift ön fren diskleri kademeli frenleme sağlar. Sıfır yay ağırlığı

Yorum Yapın

https://arabahastanesi.com